ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10177447
*
nr 1017 7447
Spegel
klassisk stil, höjd: 94 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 18:55:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 18:22:56
1
300 kr
7/2 19:19:51
2
350 kr
8/2 18:47:09
3
450 kr
8/2 18:48:13
2
450 kr
8/2 18:48:13
3
450 kr (Budbetjänt)
8/2 18:48:25
2
500 kr
8/2 18:49:17
3
600 kr
8/2 18:50:07
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klassisk stil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1017 7447
Spegel
klassisk stil, höjd: 94 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 18:22:56 | 1 | 300 kr |
7/2 19:19:51 | 2 | 350 kr |
8/2 18:47:09 | 3 | 450 kr |
8/2 18:48:13 | 2 | 450 kr |
8/2 18:48:13 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
8/2 18:48:25 | 2 | 500 kr |
8/2 18:49:17 | 3 | 600 kr |
8/2 18:50:07 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klassisk stil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27